Pierwsze pożyczki na kokos.pl już się spłacają

Kokos.pl po dwóch miesiącach działania uzyskał imponujące wyniki. Zrealizowane pożyczki to ponad 150 tys. złotych. Aktywnych użytkowników przybyło w ciągu miesiąca 2,5 krotnie, obecna liczba to ponad 4 tysiące. Z kolei zadeklarowane środki na inwestycje zbliżają się do 1,5 miliona złotych.
Rekordowy czas udzielenia pożyczki wyniósł 7 minut. Od początku funkcjonowania w serwisie odbyło się kilkaset aukcji pożyczkowych. Rozpoczęły się też spłaty zaciągniętych pożyczek, które realizowane są terminowo.

– Powyższe wyniki najlepiej obrazują tempo rozwoju serwisu oraz zainteresowanie jego usługami i są jednocześnie obiecującym symptomem na przyszłość – mówi Sebastian Wojdył – manager kokos.pl.

Udogodnieniem w kokosie, wpływającym na proces usprawnienia inwestowania, jest możliwość przeprowadzenia transakcji przelewu bezpośrednio z 12 banków dostępnych w serwisie.

Kokos oferuje pełną windykację, włączając sądową wraz z pokryciem kosztów, w ramach współpracy z firmą specjalizującą się w tym zakresie. Bezpieczeństwo windykacyjne jest podstawowym warunkiem zaufania do pożyczek bezpośrednich w Internecie.

Kolejnym elementem zapewniającym komfort w korzystaniu z kokosa będzie oferta ubezpieczeń pożyczek typu all risk udzielanych za pośrednictwem serwisu.

– Wdrażając projekt zastanawialiśmy się jak rynek przyjmie, bądź, co bądź pewnego rodzaju novum na polu usług finansowych. Jednak z korzyścią dla wszystkich okazało się, że nasze społeczeństwo, tak jak w przypadku innych usług z obszaru finansowego, jest dojrzalsze niż przypuszczaliśmy i dane z pierwszych dwóch miesięcy funkcjonowania serwisu rozwiały na nasze wątpliwości – dodaje S. Wojdył.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top