Pierwsze produkcje nowego działu video w K2

Działający zaledwie od trzech miesięcy w K2 „Dział Wideo” stworzył już kilkanaście produkcji wśród których są m.in. video-ad dla Volvo, reklama telewizyjna nawigacji samochodowej Nokia 500, filmik promocyjny dla Sprite oraz liczne sekwencje wideo dedykowane do serwisów internetowych.
„Zainteresowanie ze strony klientów przekroczyło nasze oczekiwania. Wszyscy chcą mieć wideo na serwisie, ale jednocześnie wciąż niewiele firm w Polsce potrafi odpowiedzieć na potrzebę klientów i stworzyć materiał wideo przystosowany do specyfiki Internetu. Tradycyjne domy produkcyjne nie umieją poruszać się jeszcze w realiach Internetu, także tych budżetowych.”- mówi Marek Cichy, szef działu wideo w K2.

Zgodnie z założeniami Dział Wideo tworzy zarówno scenariusze jak i następnie odpowiada za realizacje produkcji filmowych na potrzeby e-marketingu. Zakres usług działu obejmuje wszystkie realizacje wideo dedykowane do Internetu, czyli video-ads, reklamy wirusowe, sekwencje wideo na serwisach internetowych i w prezentacjach multimedialnych.

www.k2.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

e-Commerce Polska awards
14.05.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry