Pierwszy zlot fanów Klatki B

W dniu 18 kwietnia 2009 roku odbędzie się we Wrocławiu pierwszy zlot fanów „Klatki B” – serialu internetowego emitowanego na www.tivi.pl. Spotkanie – połączone z nieemitowanymi dotąd materiałami „making of” oraz niepublikowanymi nigdy fragmentami serialu – zostanie zorganizowane we wrocławskim klubie Niskie Łąki, przy ulicy Ruskiej 46c.

„Klatka B” zadebiutowała w internecie w czerwcu 2008 roku. Od tego czasu powstało już 67 odcinków, a serial odnotowuje rekordowe – 20 milionowe – ilości odsłon. W sieci powstały już niezależne fankluby produkcji, fora i grupy dyskusyjne, a główną bohaterkę – Panią Barbarę – już po pierwszych odcinkach okrzyknięto gwiazdą polskiego internetu. Projekt „Klatka B” zrealizował student socjologii, wynajmujący mieszkanie na jednym z blokowisk dużego miasta w Polsce. W trakcie serialu występuje on sporadycznie, widzimy go głównie podczas przesłuchania na policji. Tam bowiem właśnie doprowadziły go „zabawy” z kamerą wśród sąsiadów… Z każdym odcinkiem fabuła staje się coraz bardziej emocjonująca i zagmatwana, ociera się o egzorcyzmy, tajne eksperymenty, zniknięcia. Z każdym odcinkiem pojawia się coraz więcej zagadek, które próbują rozwiązywać na bieżąco przede wszystkim widzowie serialu.

„Trzy serie i niemal 70 odcinków „Klatki B” to dla nas prawdziwy sukces. Jego potwierdzeniem są także wielotysięczne grupy internautów, którzy na bieżąco śledzą losy głównych bohaterów. Tymczasem wszystkich, którzy chcieliby osobiście spotkać się z aktorami i ekipą produkcyjną we Wrocławiu zapraszamy w najbliższą sobotę na zlot fanów. Niespodzianek nie zabraknie…” – zapewnia Grzegorz Cholewa, project manager, A2 Multimedia.

Od marca 2009 roku „Klatkę B” można oglądać także w telewizji. Widzowie mogą zobaczyć serial zarówno w wersji ocenzurowanej, jak i nieocenzurowanej. Wyemitowanych zostanie co najmniej 12 dwudziestominutowych – specjalnie zmontowanych – odcinków „Klatki B”, czyli wszystkie trzy dotychczasowe sezony serialu.

Sukces serialu potwierdza także nagroda WebStar Internautów w kategorii Rozrywka w prestiżowym konkursie Webstarfestival. Zwycięski tytuł serwisowi klatkab.tivi.pl przyznali internauci, którzy głosowali smsowo na najlepsze ich zdaniem polskie strony www.

Na stronie: zlot-link, można zobaczyć pierwszy klip promujący spotkanie z Baśką, Maksem, Panem Zygmuntem i innymi mieszkańcami najpopularniejszej klatki w Polsce.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry