Pilot do Google TV – koszmar użytkownika?

Opublikowano: 6 października 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Temat projektu Google TV powraca co kilka miesięcy. Ostatni raz pisaliśmy o nim w połowie czerwca. Dziś mamy ciekawostkę – pilot do urządzenia firmy Sony, którego budowa wzbudza mieszane uczucia.

Serwis Engadget zdobył zrzuty ekranu pilota zdalnego sterowania do Google TV firmy Sony. Komentatorzy nazywają go „koszmarem użytkownika” lub „czarnym snem z przyciskami w roli głównej”. W czasach kiedy elektronika jest coraz mniejsza, coraz bardziej przyjazna użytkownikowi, a furorę robią interfejsy dotykowe – pilot jest zaprzeczeniem wszystkich tych trendów.

Dwa kierunkowe pady, pełna klawiatura QWERTY, przyciski odtwarzania – to wszystko ściśnięte na niewielkiej przestrzeni. Urządzenie ma mieć swoją premierę już za tydzień i my również jesteśmy bardzo ciekawi jak sprawdzi się w codziennym użytkowaniu.

Poniżej zamieszczamy zrzuty ekranu. Jak Państwu podoba się nowoczesna myśl technologiczna?

Pilot do Google TV - koszmar użytkownika? 1

Pilot do Google TV - koszmar użytkownika? 2

Dawid ZarazińskiPilot do Google TV – koszmar użytkownika?

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.