Pilotażowe wdrożenia w Nutreco Agri

Pilotażowe wdrożenie systemu Movex Żywność i Napoje firmy Intentia w Trouw Nutrition Polska, oddziale Nutreco Agri Int.
Koncern Nutreco Agri Int. zdecydował, że pilotażowe wdrożenie rozwiązania Movex Żywność i Napoje firmy Intentia zostanie przeprowadzone w Polsce.

Celem współpracy firm Intentia International AB i Nutreco Agri Int. jest ujednolicenie standardu zarządzania we wszystkich oddziałach koncernu spożywczego na świecie. Kontrakt obejmuje zakup i wdrożenie wersji 12-tej rozwiązania Movex Collaboration Aplications firmy Intentia w światowej sieci Nutreco Agri Int., ze szczególnym uwzględnieniem procesów sprzedaży, produkcji, zaopatrzenia, finansów i kontrollingu.

Umową objęte są wszystkie oddziały firmy w Europie, Stanach Zjednoczonych oraz Azji i Pacyfiku. W Polsce w ramach koncernu Nutreco Agri Int. działa firma Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o.

Kontrakt przewiduje przeprowadzenie dwóch pilotażowych wdrożeń w wybranych oddziałach Nutreco Agri w Polsce i Stanach Zjednoczonych. Pomyślne przeprowadzenie implementacji w obu krajach będzie podstawą do wdrożenia rozwiązania Movex Żywność i Napoje w systemie „roll-out” w pozostałych 15 oddziałach koncernu. Oznacza to, że wzorce i doświadczenia z wdrożeń w dwóch pierwszych krajach będą wykorzystane do szybszej instalacji rozwiązania w pozostałych spółkach.

Koncern Nutreco Agri Int. wybrał do pilotażowego wdrożenia te kraje, w których reprezentujące go przedsiębiorstwa prowadzą bardzo aktywną działalność i wyróżniają się innowacyjnym podejściem do zastosowań ICT (Information and Communication Technologies). W przypadku Polski jest to firma Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim. Ponadto o wyborze krajów zdecydowało doświadczenie zespołów wdrożeniowych dostawcy rozwiązania.
„Celem wdrożenie systemu Movex jest wykorzystywanie nowoczesnego rozwiązania w codziennej działalności naszego przedsiębiorstwa” stwierdził Sławomir Wontrucki, Prezes Zarządu Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o. „Wybór polskiego oddziału do prowadzenia pilotażowego wdrożenia po raz kolejny dowodzi, że wysoki poziom naszych usług oraz dobra współpraca z dotychczasowymi klientami zostały docenione przez całą korporację” twierdzi Przemysław Wolański, Prezes Zarządu firmy Intentia Polska. „Jestem przekonany, że wiedza i międzynarodowe doświadczenie naszych konsultantów biznesowych zdobyte w projektach w branży spożywczej sprawią, że wdrożenie rozwiązania Movex Żywność i Napoje przebiegnie sprawnie, w założonym czasie i budżecie” – dodaje.

Do decyzji o wyborze dostawcy przyczyniły się globalny zasięg działania firmy Intentia, dopasowanie jej rozwiązania do potrzeb koncernu oraz wysoko oceniana funkcjonalność systemu Movex, zwłaszcza w obszarze produkcji, a także skuteczna metodyka wdrożeniowa.

Z rozwiązania Movex Żywność i Napoje korzysta przeszło 400 przedsiębiorstw na świecie. Warty podkreślenia jest fakt, że w 2001 roku ponad 35 przedsiębiorstw wybrało właśnie to rozwiązanie branżowe firmy Intentia.

Wśród klientów Intentia Polska z branży spożywczej są: Kompania Spirytusowa Wratislavia Polmos Wrocław S.A., Wyborowa S.A., Wilbo S.A., Zielona Budka Zbigniew Grycan S.A., Zakłady Tłuszczowe Kruszwica S.A.

http://www.intentia.com

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry