Właściciel PizzaPortal.pl pozyskuje 40 mln euro

Właściciel PizzaPortal.pl, firma Delivery Hero Holding, poinformowała, że w kolejnej rundzie finansowania pozyskała 40 mln euro. Pieniądze mają być przeznaczone na jego rozwój i działania marketingowe.

Właściciel PizzaPortal.pl pozyskuje 40 mln euro 140 mln euro dla Delivery Hero Holding pochodzą od spółek Kreos Capital, Kite Ventures oraz grupy już obecnych inwestorów. Pieniądze mają zostać przeznaczone na rozwój i marketing – w tym serwisu PizzaPortal.pl, którego właściciel, grupa OnlinePizza, został w tym roku sprzedany spółkce Delivery Hero Holding za około 120 mln zł. PizzaPortal.pl działa na polskim rynku od 2010 roku i skupia oferty ponad 1400 restauracji z 140 miejscowości w całym kraju.

Do końca roku planowane jest podłączenie ponad 2000 restauracji i wypuszczenie aplikacji na Androida. Na pewno znaczna część budżetu zostanie przeznaczona na działania marketingowe. Pod koniec roku planujemy m.in. kampanię w telewizji – powiedział Lech Kaniuk, dyrektor zarządzający serwisu PizzaPortal.pl.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry