pkt.pl upraszcza wyszukiwarkę

Opublikowano: 22 kwietnia 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

pkt.pl zdecydowało się na odświeżenie wizerunku i prezentuje nową odsłonę swojej wyszukiwarki usług i firm. Nowy serwis ma być dużo bardziej przyjazny i czytelny, a użytkownicy szybciej mają znajdować interesującą treść. 

Zrzut ekranu 2014-04-22 o 07.31.40

Przeładowanie serwisów treścią i grafiką, zamiast uatrakcyjniać, utrudnia to, co jest ich zadaniem – skuteczne i szybkie odnalezienie informacji. Nowa odsłona wyszukiwarki pkt.pl jest odpowiedzią na to zapotrzebowanie – powiedział Piotr Dębski, Dyrektor Rozwoju Serwisów Internetowych w pkt.pl.

Zmiany dotyczą przede wszystkim nawigacji, filtrowania treści i prezentacji wizytówek firmowych. Zdecydowano się na dodanie galerię z dużymi zdjęciami i filmami oraz zwiększenie znaczenia systemu rekomendacji.

Sylwester Kozakpkt.pl upraszcza wyszukiwarkę

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.