pkt.pl upraszcza wyszukiwarkę

pkt.pl zdecydowało się na odświeżenie wizerunku i prezentuje nową odsłonę swojej wyszukiwarki usług i firm. Nowy serwis ma być dużo bardziej przyjazny i czytelny, a użytkownicy szybciej mają znajdować interesującą treść. 

Zrzut ekranu 2014-04-22 o 07.31.40

Przeładowanie serwisów treścią i grafiką, zamiast uatrakcyjniać, utrudnia to, co jest ich zadaniem – skuteczne i szybkie odnalezienie informacji. Nowa odsłona wyszukiwarki pkt.pl jest odpowiedzią na to zapotrzebowanie – powiedział Piotr Dębski, Dyrektor Rozwoju Serwisów Internetowych w pkt.pl.

Zmiany dotyczą przede wszystkim nawigacji, filtrowania treści i prezentacji wizytówek firmowych. Zdecydowano się na dodanie galerię z dużymi zdjęciami i filmami oraz zwiększenie znaczenia systemu rekomendacji.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry