pkt.pl z Edipresse

Opublikowano: 26 lipca 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne podjęły współpracę z wydawnictwem Edipresse. W ramach tej współpracy użytkownicy serwisów www.przekroj.pl oraz www.polki.pl będą mogli korzystać z zawartości www.pkt.pl
To wartość dodana dla użytkowników serwisów internetowych. Przeszukiwanie zasobów wyszukiwarek internetowych jest zjawiskiem bardzo powszechnym. Użytkownicy coraz częściej obok treści, która stanowi stałą wartość danej witryny, oczekują zwięzłych, najważniejszych informacji o firmach.

Połączenie serwisu ogólnopolskiego z kontentem pkt.pl Polskich Książek Telefonicznych, ma za zadanie dostarczyć coraz bardziej wymagającym użytkownikom, ofert dostawców, producentów, a także firm usługowych ze wszystkich obszarów działalności gospodarczej. Dzięki takim rozwiązaniom pozostają oni dłużej w strukturze strony internetowej i chętniej do niej powracają – mówi Ewa Kasiak, odpowiedzialna za współpracę afiliacyjną w pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne.

Użytkownicy stron www.przekroj.pl oraz www.polki.pl dzięki współpracy wydawnictwa Edipresse i pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne, mają dostęp do danych ponad 1 100 000 firm i instytucji z całego kraju.

Sylwester Kozakpkt.pl z Edipresse

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.