PKT w Money.pl

Opublikowano: 2 lipca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Polskie Książki Telefoniczne, właściciel serwisu internetowego pkt.pl, nawiązały współpracę z portalem Money.pl.

Wyszukiwarka umożliwia zarówno odnalezienie danych teleadresowych konkretnej firmy, jak i przeszukiwanie poszczególnych branż (również po słowach kluczowych) oraz wybór firm z konkretnej lokalizacji geograficznej.

„Zdecydowaliśmy się na współpracę z portalem Money.pl ze względu na profil użytkownika tego serwisu. Poszukują oni gównie danych teleadresowych w celu potencjalnego nawiązania kontaktów biznesowych. Nasze bazy danych i zintegrowana z nimi wyszukiwarka stanowią zaś przydatne im narzędzie” – mówi Mariusz Wojciechowski z PKT.

„Bazy PKT stanowią interesujące narzędzie. Wierzę, że nawiązana wspłpraca pomiędzy naszymi firmami, przyczyni się do zwiększenia efektywności i komfortu pracy ponad 300 tys. naszych użytkowników.” – mówi Piotr Krawiec – dyrektor ds. Marketingu i PR w portalu finansowym Money.pl

http://www.pkt.pl
http://www.money.pl

Sylwester KozakPKT w Money.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.