Platine.pl – nowy serwis lifestyle w Grupie Money.pl

Platine.pl to portal o luksusie i prestiżu. Po  iWoman.pl i MenStream.pl, to następny serwis lifestyle, którego wydawcą jest najpopularniejszy polski portal finansowy.

– Przygotowaliśmy go z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach Money.pl, ludziach zamożnych, z klasą, których w Polsce jest coraz więcej – mówi Aleksander Kusz, wiceprezes zarządu Money.pl.

Jak wynika z raportu przygotowanego przez KPMG: „Rynek dóbr luksusowych w Polsce” właśnie w naszym kraju najszybciej spośród państw Europy, przybywa ludzi bogatych. Poprawa globalnej sytuacji rynkowej w latach 2011 – 2012 zmieni układ sił na tym rynku. Dotychczasowi liderzy: Japonia, Stany Zjednoczone i Europa Zachodnia usuwają się w cień, podczas gdy prężnie rozwijające się rynki azjatyckie i inne rynki wschodzące zgłaszają coraz większy popyt na dobra luksusowe. Należy do nich również Polska, która w latach 2006 – 2008 zanotowała najwyższy w Europie, wynoszący blisko 1/3, przyrost ludzi najbogatszych (tzw. HNWI – High Net Worth Individuals). Takich osób jest również coraz więcej w internecie.
Platine.pl - nowy serwis lifestyle w Grupie Money.pl 1

– Platine.pl jest odpowiedzią na ten trend, a jednocześnie doskonale uzupełnia portfolio serwisów lifestyle Grupy Money.pl – tłumaczy Tomasz Bonek, redaktor naczelny Money.pl.

Serwis jest internetowym magazynem z informacjami o najnowszych trendach, luksusowych nowościach, podróżach, sztuce i designie. Czytelnicy znajdą tu także przekrojowe materiały dziennikarskie, autorskie rankingi produktów luksusowych. Przeczytają również wywiady z ludźmi sukcesu.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top