PlayStation Vita: 321 tys. egzemplarzy sprzedanych w Japonii

Sprzedaż PlayStation Vita, nowej przenośnej konsoli do gier firmy Sony, jest nieco słabsza niż oczekiwano. Producent pokłada ogromne nadzieje w swym nowym urządzeniu.

Przez pierwsze dwa dni obecności na japońskim rynku, firma Sony sprzedała 321 tys. egzemplarzy konsoli. To mniej niż oczekiwano.

PlayStation Vita: 321 tys. egzemplarzy sprzedanych w Japonii 1

Producent pokłada w PlayStation Vita ogromne nadzieje; sprzęt konkurować ma nie tylko z innymi przenośnymi konsolami, ale przede wszystkim z ogromnie popularnymi smartfonami, które coraz częściej stają się podstawowymi platformami elektronicznej rozrywki.

Według firmy Enterbrain, Sony może sprzedać 1,4 mln egzemplarzy konsoli w pierwszym tygodniu dostępności w Japonii. Warto dodać, że podczas dwóch pierwszych dni sprzedaż PlayStation Vita była niższa niż konkurencyjnej konsoli Nintendo 3DS (371 tys.).

http://www.youtube.com/watch?v=8usMAHBI9Gk

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry