Plebiscyt „FILM ROKU 2006 NA DVD” w INTERIA.PL

INTERIA.PL rozpoczęła drugą edycję konkursu na najlepszy film DVD 2006 roku. Od 3 stycznia br. internauci mogą wybrać ulubiony przez siebie film spośród 36 nominowanych pozycji. Konkurs, przy współpracy z Homeenter Polska, realizowany jest za pośrednictwem strony dvd2006.interia.pl.
Głosowaniu poddano 36 filmów, zestawionych w trzech grupach tematycznych: „akcja”, „komedia/romans” oraz „dla dzieci”. W każdej z nich znajduje się 12 filmów, które w poprzednim roku cieszyły się największą popularnością wśród członków Filmclubu. Krótkie opisy fabuły oraz podstawowe informacje na temat obsady mają za zadanie ułatwić wybór jednego nominowanego filmu z każdej kategorii.

Uczestnicy, oddający swój głos w konkursie, mają szanse wygrać wiele cennych nagród, m.in.: telewizor LCD 32″, 10 zestawów kina domowego lub 30 zestawów filmów DVD ufundowanych przez Filmclub; oraz 20 zestawów użytecznych gadżetów, przygotowanych przez INTERIA.PL (koszulka, kubek, długopis, smycz). Głosujący mogą także otrzymać zaproszenie do członkostwa w Filmclubie i skorzystać z atrakcyjnej oferty kupna filmu tylko za złotówkę.

Aby wybrać ulubiony przez siebie film, należy wejść na stronę dvd2006.interia.pl, oddać swój głos, ciekawie uzasadnić wybór i wypełnić formularz konkursowy. W każdej z kategorii można głosować tylko raz. Rozstrzygnięcie plebiscytu na najlepsze DVD minionego roku nastąpi 31 stycznia 2007, wówczas wyłonieni i ogłoszeni zostaną zwycięzcy.

www.interia.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry