Poczta bez ograniczeń w Gazeta.pl

Portal Gazeta.pl uruchamia bezpłatne konta pocztowe o nieograniczonej pojemności, umożliwiające przesyłanie korespondencji o wielkości do 20 MB. Od teraz internauci mogą dostosowywać parametry skrzynek mailowych do swoich potrzeb.

Internauci, dzięki portalowi Gazeta.pl, mają możliwość korzystania za darmo z inteligentnej poczty, rosnącej wraz z ich potrzebami. Jej rozmiar może wynosić na stałe ponad 1 GB. Wszyscy – dotychczasowi, jak i nowi użytkownicy – otrzymują na start 256 MB. Skrzynkę można zacząć powiększać, gdy zostanie zapełniona w 91%. Powiększenia można dokonać raz na 7 dni oraz gdy są przeczytane wszystkie listy z ostatnich 30 dni (poza folderami wysłane i kosz). Jednorazowo rozmiar skrzynki można zwiększyć o 16 MB.

Dzięki zwiększeniu do 20 MB limitu wielkości przesyłki, bez problemu można z domeny Gazeta.pl wysyłać pliki multimedialne, zdjęcia, muzykę, czy też obszerne załączniki tekstowe.

Skrzynki portalu Gazeta.pl umożliwiają także odbieranie maili z innych kont pocztowych.

Bezpłatne skrzynki pocztowe portalu Gazeta.pl są zabezpieczone i chronione przez najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Portal umożliwia korzystanie z poczty poprzez interfejs WebMail za pomocą bezpiecznego protokołu ssl, dzięki któremu całe połączenie pomiędzy komputerem użytkownika a serwerami portalu jest szyfrowane z wykorzystaniem 1024-bitowego klucza. Można więc mieć pewność, że korespondencji, danych osobowych i haseł nikt nie podsłucha lub nie przejmie.

Funkcja SPF (Sender Policy Framework) oraz usługi ‘SPAM killer’, ‘AntySpam’ oraz skaner antywirusowy, chronią internautów przed otrzymywaniem niechcianych spamerskich i zawierających wirusy maili.

W najbliższych dniach użytkownicy poczty portalu Gazeta.pl będą mogli korzystać także z systemu powiadomień SMS o nowej korespondencji.

http://poczta.gazeta.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry