Poczta dla mobilnych w nazwa.pl

NetArt rozszerzył pakiet oprogramowania oferowanego wraz z serwerami Active. Tym razem jest to narzędzie dla osób, które korzystają z poczty e-mail poza biurem czy domem. Do pakietu narzędzi Active dołączył Active.office lajt – rozwiązanie dostosowane do potrzeb mobilnego korzystania z poczty elektronicznej.

Active.office lajt to program ułatwiający korzystanie z poczty elektronicznej za pośrednictwem urządzeń mobilnych, tj. telefonów komórkowych czy palmtopów. „Obecnie zarówno specyfika życia, jak i możliwości technologiczne sprzyjają mobilności w wielu kwestiach – również w przypadku poczty e-mail, która jest dziś jednym z głównych kanałów komunikacji wewnątrz przedsiębiorstw, a także na linii klient-firma. Wprowadzenie Active.office lajt jest wynikiem głębokiej analizy potrzeb naszych Klientów. Narzędzie to sprzyja oszczędności związanej z wykorzystaniem transferu, ułatwia także korzystanie z poczty e-mail poza biurem” – komentuje Daniel Kotyras, Dyrektor ds. Marketingu i PR w NetArt.

Active.office lajt to „odchudzona” wersja narzędzia Active.office, co znacznie ułatwia korzystanie z nowego narzędzia użytkownikom dotychczasowo dostępnej aplikacji. Użytkownicy mogą korzystać z książki adresowej utworzonej w Active.office, do wersji „lajt” eksportowane są także wszelkie ustawienia (np. układ folderów), co sprzyja spójności w korzystaniu z obu aplikacji. Nowe narzędzie pozwala na wykonywanie operacji takich, jak wysyłanie, odbieranie i przekazywanie wiadomości, przenoszenie ich pomiędzy folderami, a także oznaczanie statusu wiadomości. Dodatkową korzyścią jest możliwość skorzystania z protokołu IMAP na serwerach Active w serwisie nazwa.pl.

Active.office lajt (podobnie, jak Active.office) jest darmowym narzędziem, udostępnianym wszystkim Klientom serwisu nazwa.pl, których poczta elektroniczna utrzymywana jest w NetArt.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry