Poczta INTERIA.PL dla agentów WARTY

INTERIA.PL stworzyła i wdrożyła nowoczesny system poczty elektronicznej dla Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA SA. To kolejna instytucja finansowa, która będzie wykorzystywać mechanizmy poczty elektronicznej portalu INTERIA.PL.

– Skrzynki poczty elektronicznej dostarczone przez INTERIA.PL staną się jednym z podstawowych narzędzi komunikacji z agentami naszej firmy oraz komunikacji agentów z naszymi Klientami. O wyborze finalnego dostawcy rozwiązania zadecydowały poziom bezpieczeństwa systemu oraz przedstawione warunki oferty – powiedziała Joanna Budkiewicz kierująca działem wsparcia sprzedaży w TUiR WARTA SA.

Wyróżnikiem zaproponowanego przez INTERIA.PL rozwiązania poczty elektronicznej dla agentów i brokerów sieci TUiR WARTA SA jest jego zintegrowanie z portalem korporacyjnym www.warta.pl. Wdrożony system wykorzystuje mechanizm tzw. 'pojedynczego logowania’, co sprawia, że po zalogowaniu automatycznie udostępniane są pozostałe serwisy portalu korporacyjnego. Dzięki temu jeszcze przed kliknięciem w ikonkę poczty użytkownik zostaje poinformowany, czy czeka na niego nowa wiadomość e-mail oraz kiedy i od kogo ją dostał.

Interfejs WWW poczty dla agentów WARTY udostępnia użyteczne i proste w obsłudze opcje, m.in.: ustawianie reguł dla wiadomości, korzystanie z książki adresowej i podręcznego schowka na pliki (aktówki), zakładanie folderów i odbieranie wiadomości z zewnętrznych kont pocztowych. System pocztowy pozwala na korzystanie z trzech wariantów adresu e-mail (aliasów). Cała korespondencja przechodząca przez system jest chroniona przez poprzez wielostopniowe zabezpieczenia antyspamowe i antywirusowe. W celu zapewnienia wysokiego poziomu bezpieczeństwa, komunikacja pomiędzy użytkownikiem a serwerem poczty odbywa się z wykorzystaniem szyfrowanego protokołu SSL. Dostęp do korespondencji jest możliwy także za pośrednictwem dowolnego programu pocztowego.

Współpraca z Towarzystwem Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA SA to kolejny projekt INTERIA.PL związany z wykonaniem i obsługą systemu poczty elektronicznej dla instytucji finansowej. Z podobnej usługi korzystają już m.in.: klienci Banku Przemysłowo-Handlowego i Domu Maklerskiego BPH oraz agenci ubezpieczeniowi Credit Suisse Life& Pensions.

http://www.interia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top