Poczta INTERIA.PL dla Credit Suisse Life & Pensions

Opublikowano: 10 sierpnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

INTERIA.PL S.A. uruchomiła korporacyjny system poczty elektronicznej dla Credit Suisse Life & Pensions Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie SA, które jest kolejną instytucją finansową obsługiwaną przez INTERIA.PL. Wcześniej portal udostępnił własne rozwiązania pocztowe m. in. dla klientów Banku BPH S.A.

Projekt zrealizowany dla Credit Suisse Life & Pensions obejmował przygotowanie i wdrożenie systemu skrzynek e-mail dla pracowników i agentów towarzystwa. System, którego wdrożenie zostało właśnie zakończone, bazuje na sprawdzonych, autorskich rozwiązaniach pocztowych INTERIA.PL dostosowanych do specyficznych wymagań klienta. Portal odpowiada za hosting systemu we własnym data-center oraz wsparcie techniczne użytkowników za pośrednictwem Biura Obsługi Klientów portalu.

– Skrzynki poczty elektronicznej dostarczone przez INTERIA.PL staną się jednym z narzędzi komunikacji w strukturze naszej firmy. O wyborze finalnego dostawcy rozwiązania zadecydowały poziom bezpieczeństwa systemu oraz przedstawione warunki oferty – powiedział Adam Taukert z Credit Suisse Life & Pensions, odpowiedzialny w spółce za komunikację medialną.

Obok projektowania i wykonawstwa serwisów WWW i systemów internetowych, systemy poczty elektronicznej dla instytucji są jednym z najważniejszych składników oferty technologicznej INTERIA.PL. W strukturze portalu od kwietnia 2004 r. funkcjonuje Dział Sprzedaży Technologii i Systemów, powołany do oferowania rozwiązań technologicznych INTERIA.PL klientom instytucjonalnym i firmom.

http://www.interia.pl

Sylwester KozakPoczta INTERIA.PL dla Credit Suisse Life & Pensions

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.