Podsumowanie lipca: Google, Facebook, Instagram – o tym czytaliście najchętniej

Opublikowano: 7 sierpnia 2012. Kategoria: Rynek.

Lipiec upłynął pod znakiem wypoczynku, widać to również po charakterze tekstów, które czytaliście najczęściej. Jaki wpis cieszył się największym zainteresowaniem? Android na wakacjach, gdzie przedstawiamy aplikacje, które mogą przydać się w podróży.

Google, Facebook, Instagram, NK – o tych markach czytaliście najchętniej w lipcu, poniżej znajduje się zestawienie najpopularniejszych tekstów:

Chętnie zaglądacie również do weekendowych podsumowań tygodnia, gdzie w sporym skrócie zamieszczamy najważniejsze informacje z mijającego tygodnia.

Tradycyjnie chcieliśmy podziękować Partnerom e-biznes.pl:

  • Podsumowanie lipca: Google, Facebook, Instagram – o tym czytaliście najchętniej 2PoProstu.Net – Agencja Mediów Społecznościowych – realizuje przy użyciu mediów społecznościowych skuteczne kampanie marketingowe. Poprzez uczestnictwo w aktywnym dialogu buduje lojalne i trwałe relacje z klientami, czego efektem końcowym jest podniesienie potencjału sprzedażowego. Jej klienci to m.in.: Storino.pl, Wirtualnemedia.pl, CzerwonaMaszyna.pl, OutletMeblowy.pl
  • Podsumowanie lipca: Google, Facebook, Instagram – o tym czytaliście najchętniej 3Grupa Nokaut SA to czołowy gracz polskiego e-commerce. Flagowym serwisem Grupy jest porównywarka cen Nokaut.pl, kojarząca potencjalnych nabywców i sprzedawców online. W 2010 roku Grupa Nokaut – jako jedyna firma z Polski – została wyróżniona w międzynarodowym rankingu Deloitte Technology Fast 50 CE w kategorii wschodzących gwiazd.

Dziękujemy i zapraszamy do lektury!

Sylwester KozakPodsumowanie lipca: Google, Facebook, Instagram – o tym czytaliście najchętniej

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.