Podsumowanie lipca: Google, Facebook, Instagram – o tym czytaliście najchętniej

Lipiec upłynął pod znakiem wypoczynku, widać to również po charakterze tekstów, które czytaliście najczęściej. Jaki wpis cieszył się największym zainteresowaniem? Android na wakacjach, gdzie przedstawiamy aplikacje, które mogą przydać się w podróży.

Google, Facebook, Instagram, NK – o tych markach czytaliście najchętniej w lipcu, poniżej znajduje się zestawienie najpopularniejszych tekstów:

Chętnie zaglądacie również do weekendowych podsumowań tygodnia, gdzie w sporym skrócie zamieszczamy najważniejsze informacje z mijającego tygodnia.

Tradycyjnie chcieliśmy podziękować Partnerom e-biznes.pl:

  • Podsumowanie lipca: Google, Facebook, Instagram – o tym czytaliście najchętniej 2PoProstu.Net – Agencja Mediów Społecznościowych – realizuje przy użyciu mediów społecznościowych skuteczne kampanie marketingowe. Poprzez uczestnictwo w aktywnym dialogu buduje lojalne i trwałe relacje z klientami, czego efektem końcowym jest podniesienie potencjału sprzedażowego. Jej klienci to m.in.: Storino.pl, Wirtualnemedia.pl, CzerwonaMaszyna.pl, OutletMeblowy.pl
  • Podsumowanie lipca: Google, Facebook, Instagram – o tym czytaliście najchętniej 3Grupa Nokaut SA to czołowy gracz polskiego e-commerce. Flagowym serwisem Grupy jest porównywarka cen Nokaut.pl, kojarząca potencjalnych nabywców i sprzedawców online. W 2010 roku Grupa Nokaut – jako jedyna firma z Polski – została wyróżniona w międzynarodowym rankingu Deloitte Technology Fast 50 CE w kategorii wschodzących gwiazd.

Dziękujemy i zapraszamy do lektury!

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top