Podsumowanie lutego – nieco urlopowo

Opublikowano: 5 marca 2012. Kategoria: Rynek.

Najkrótszy miesiąc w roku już za nami. Jakie teksty cieszyły się Waszym zainteresowaniem?

W tym miesiącu publikowaliśmy mniej tekstów i podobnie jak Wy korzystaliśmy z krótkich urlopów. Mamy nadzieję, że udało nam się nabrać wystarczająco dużo sił aby tworzyć ciekawe treści dla Was.

Jakie teksty cieszyły się największym zainteresowaniem? Poniżej krótkie zestawienie:

Jak co miesiąc chcieliśmy podziękować Partnerom e-biznes.pl:

  • Podsumowanie lutego – nieco urlopowo 1PoProstu.Net – Agencja Mediów Społecznościowych – realizuje przy użyciu mediów społecznościowych skuteczne kampanie marketingowe. Poprzez uczestnictwo w aktywnym dialogu buduje lojalne i trwałe relacje z klientami, czego efektem końcowym jest podniesienie potencjału sprzedażowego. Jej klienci to m.in.: Storino.pl, Wirtualnemedia.pl, CzerwonaMaszyna.pl, OutletMeblowy.pl
  • Podsumowanie lutego – nieco urlopowo 2Grupa Nokaut SA to czołowy gracz polskiego e-commerce. Flagowym serwisem Grupy jest porównywarka cen Nokaut.pl, kojarząca potencjalnych nabywców i sprzedawców online. W 2010 roku Grupa Nokaut – jako jedyna firma z Polski – została wyróżniona w międzynarodowym rankingu Deloitte Technology Fast 50 CE w kategorii wschodzących gwiazd.

Dziękujemy i zapraszamy do lektury!

Sylwester KozakPodsumowanie lutego – nieco urlopowo

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.