Podsumowanie tygodnia

Microsoft, Twitter, Onet.pl – te tematy zdominowały e-biznes.pl w tym tygodniu. Zapraszamy na przegląd najciekawszych informacji branży internetowej.

Podsumowanie tygodnia 1W tym tygodniu pojawiło się dużo informacji dotyczących Microsoftu. Oprócz najnowszych wyników finansowych, Microsoft dostarczył nam wiadomości o trzech wersjach Windows 8. Dodatkowo w weekend można skorzystać z darmowego dostępu do platformy multimedialnej Xbox Live. Zachęcamy wszystkich posiadaczy Xbox 360 do skorzystania z tej możliwości i podzielenia się wrażeniami na e-biznes.pl.

Twitter w tym tygodniu zasygnalizował oryginalne podejście w sprawie rozwoju swojej marki. Pierwszym akcentem było ogłoszenie ciekawej polityki patentowej. Drugą informacją jest podjęcie się przez Twittera roli oficjalnego sponsora Apache Software Foundation, wspierającej otwarte oprogramowanie.

Polski rynek zdominowało pojawienie się dwóch serwisów z grupy Onet.pl. Pinka.pl, czyli polska wersja pinterest.com oraz serwis biznesowy Biznes.pl. Dla lepszego zorientowania się w popularności polskich serwisów zapraszamy zaś do prześledzenia najnowszych wyników Megapanel PBI/Gemius.

Dla tych, którzy czekają przede wszystkim na rozrywkę mamy oprócz informacji o Xbox Live jeszcze dwa ciekawe artykuły. Jeśli chcecie się dowiedzieć o planowanym filmie o nieżyjącym twórcy potęgi Apple to mamy dla Was propozycję sygnowaną rolą Astona Kutchera. Jeśli interesujecie się bardziej grami to z pewnością może zaciekawić artykuł dotyczący historii gier – tym razem jest to Prince of Persia.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry