Podsumowanie tygodnia

W Polsce kończy się najdłuższy weekend w roku, zapraszamy więc na podsumowanie najważniejszych wydarzeń.

Podsumowanie tygodnia 1Jedynym polskim akcentem w dzisiejszym podsumowaniu są informacje o odbywającym się w zeszłym tygodniu Startup Weekend Trójmiasto. Byliśmy tam i podzieliliśmy się z Wami wynikami tego spotkania.

Świat jednak nie miał wolnych dni i pojawiło się kilka istotnych doniesień. Najważniejszym wydarzeniem jest z pewnością plan przejęcia SlideShare przez Linkedin. Również na rynku telefonów komórkowych dojdzie prawdopodobnie do dużego przejęcia: Nokia chce ostatecznie pozbyć się swojej marki Virtu.

Fanów serwisów społecznościowych z pewnością zainteresuje pomysł Marka Zuckerberga, który chce poprzez Facebooka nagłośnić problem oddawania narządów do przeszczepów.

Jeśli jesteście fanami Samsunga nie możecie ominąć artykułu dotyczącego premiery najnowszego dzieła koreańskich inżynierów. Światło dzienne ujrzał najnowszy model z serii – Galaxy S III.

Dla tych, którzy jeszcze odpoczywają mamy na koniec propozycję od Google. PlayMapsCube.com może z pewnością urozmaicić wolne od pracy dni.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry