Podsumowanie tygodnia

Miniony tydzień to przede wszystkim nowe wieści od Google i RIM, nie zabrakło również polskich akcentów. Zapraszamy na podsumowanie tygodnia.

Podsumowanie tygodnia 1Po zeszłotygodniowej konferencji Microsoftu przyszedł czas na firmę Google, która przedstawiła na konferencji I/O swoje nowości zarówno w zakresie oprogramowania jak i sprzętu. W tym tygodniu plany na przyszłość ujawniła również firma Zynga.

Przyglądając się innym firmom warto zwrócić uwagę na doniesienia od RIM, producenta BlackBerry. Firma opublikowała kiepskie wyniki finansowe jak również pojawiły się informacje o podziale RIM na dwa podmioty.

Polski rynek reprezentowała w tym tygodniu Wirtualna Polska, która rozpoczęła współpracę z laureatami LabStar. Warto również zwrócić uwagę na zmiany w polskiej reklamie internetowej za sprawą Evolution Media Net.

Weekend to czas odpoczynku proponujemy więc kilka ciekawych informacji dotyczących rozrywki. W tym tygodniu twórcy Angry Birds przedstawili swój nowy pomysł – grę Amazing Alex. Osoby lubujące się w doniesieniach o historii internetu z pewnością przyjrzą się infostradzie w wydaniu z 1985 roku oraz dziejom firmy Atari, która obchodzi 40 lat istnienia.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top