Podsumowanie tygodnia

W tym tygodniu dowiedzieliśmy się o planach twórców dwóch głównych systemów operacyjnych. Przyjrzeliśmy się również innym istotnym informacjom z branży. Zapraszamy na podsumowanie tygodnia.

Podsumowanie tygodnia 1Na światowym rynku systemów operacyjnych trwa wyścig o podium. Dowiedzieliśmy się w tym tygodniu o planowanej na początek jesieni premierze Windows 8 oraz o ostatnich przymiarkach do najnowszego systemu Apple, czyli OS X 10.8. Dodatkowym akcentem związanym z firmą Apple jest wyłączanie stron oferujących wersje deweloperskie najnowszego oprogramowania.

W związku z zeszłotygodniową informacją dotyczącą odrzucenia przez Parlament Europejski umowy ACTA może zaciekawić naszych czytelników akcja Wikipedii odnośnie ograniczenia dostępu do internetu w Rosji.

Polski rynek reprezentują w tym tygodniu dwa istotne artykuły. Pierwszy z nich to planowane wejście na rynek giełdowy firmy o2.pl. Dodatkowo proponujemy „gościnną” publikację z Wystartowali.pl omawiającą startup Czytamonline.pl., która ma zamiar pogodzić finansowo twórców treści z ich odbiorcami.

Dla odprężenia proponujemy ciekawy artykuł dotyczący aplikacji na Androida, które mogą się przydać podczas wakacyjnych podróży. Osoby uzależnione od Angry Birds z pewnością przyjrzą się nowej produkcji Rovio, czyli Amazing Alex.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top