Podsumowanie tygodnia

Jak minął tydzień na rynku e-biznes? Zapraszamy na podsumowanie tygodnia.

Podsumowanie tygodnia 1Najbliższy czas będzie stał pod znakiem informacji o systemie operacyjnym Windows 8. Już w tym tygodniu znalazły się na e-biznes.pl informacje o zakończeniu prac testowych tego systemu oraz o pojawieniu się pirackich wersji Windows 8.

Warto również wspomnieć o następnych innowacyjnych krokach na rynku płatności mobilnych, tym razem do gry wchodzi ulepszony Google Wallet.

Głośna na początku tego roku sprawa pomiędzy IAI-Shop.com i Google znalazła w tym tygodniu pozytywne dla polskiej strony rozwiązanie w sądzie. Dodatkowo przeprowadziliśmy na ten temat wywiad z Sebastianem Mulińskim, wiceprezesem IAI-Shop.com. Wśród innych wiadomości z polskiego rynku można zwrócić uwagę na polski odpowiednik Kickstartera, czyli Crowdfunders.pl.

Mijający tydzień to również informacje związane z odbywającą się w Londynie olimpiadą. Aktywnie było na Twitterze, na którym padł następny rekord w wysyłaniu tweetów. Wpis na Twitterze doprowadził także do wykluczenia z olimpiady następnego zawodnika. A dla tych, którzy chcą wzmocnić tężyznę fizyczną przygotowaliśmy zestaw aplikacji mobilnych pomagających w ćwiczeniach.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top