Podsumowanie tygodnia

Co przykuło uwagę internautów w mijającym tygodniu? Jakie wydarzenia warte były odnotowania? Zapraszamy na podsumowanie tygodnia na e-biznes.pl.

Podsumowanie tygodnia 1Na globalnym rynku e-biznes królowały wielkie liczby. Swoje statystyki przedstawił popularny serwis blogowy Tumblr. Drugą informacją z serii wielkich liczb jest przejęcie przez Priceline wyszukiwarki turystycznej Kayak. Z kolei w związku z wyborami prezydenckimi w Stanach Zjednoczonych doszło do rekordu na Twitterze, którego inicjatorem był Barack Obama.

Wśród aktualności z polskiej sceny internetowej na pewno warto przyjrzeć się rynkowi reklamy internetowej, który przybliżają w wywiadzie z Sylwestrem Kozakiem Przemysław Żyła i Konrad Huryn z Adkontekst.pl. Blisko związaną z powyższym wywiadem jest również wiadomość o rozdaniu nagród MIXX Awards 2012.

Na koniec podsumowania proponujemy prześledzenie na jakim etapie jest aktualnie wprowadzanie do oferty Steam gier działających w systemie Linux. Wszystkich fanów komiksów ucieszy zaś informacja od DC Comics – wydawcy Supermana i Batmana.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top