Podsumowanie tygodnia

Co przykuło uwagę internautów w mijającym tygodniu? Jakie wydarzenia warte były odnotowania? Zapraszamy na podsumowanie tygodnia na e-biznes.pl.

Podsumowanie tygodnia 1Na globalnym rynku e-biznes królowały wielkie liczby. Swoje statystyki przedstawił popularny serwis blogowy Tumblr. Drugą informacją z serii wielkich liczb jest przejęcie przez Priceline wyszukiwarki turystycznej Kayak. Z kolei w związku z wyborami prezydenckimi w Stanach Zjednoczonych doszło do rekordu na Twitterze, którego inicjatorem był Barack Obama.

Wśród aktualności z polskiej sceny internetowej na pewno warto przyjrzeć się rynkowi reklamy internetowej, który przybliżają w wywiadzie z Sylwestrem Kozakiem Przemysław Żyła i Konrad Huryn z Adkontekst.pl. Blisko związaną z powyższym wywiadem jest również wiadomość o rozdaniu nagród MIXX Awards 2012.

Na koniec podsumowania proponujemy prześledzenie na jakim etapie jest aktualnie wprowadzanie do oferty Steam gier działających w systemie Linux. Wszystkich fanów komiksów ucieszy zaś informacja od DC Comics – wydawcy Supermana i Batmana.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry