Podsumowanie tygodnia

Na świecie Microsoft, Spotify i YouTube, w Polsce Startup Weekend Trójmiasto i Walutomat.pl. Zapraszamy na przegląd najciekawszych wydarzeń z ostatnich dni.

Podsumowanie tygodnia 1Światowy rynek e-biznesu przyglądał się w tygodniu kilku sprawom. Głośno było o odejściu z Microsoftu Stevena Sinofsky’ego, odpowiedzialnego za system Windows. Z pewnością wiele osób przygląda się rozwojowi Spotify, który pozyskał 100 mln dolarów i wkrótce zawita do Polski. Z kolei YouTube postanowił zreorganizować finansowanie oryginalnych treści.

Pod koniec zeszłego tygodnia odbył się Startup Weekend Trójmiasto. Tego wydarzenia dotyczą dwa teksty na e-biznes.pl: relacja z samego spotkania oraz przedstawienie przez Sylwestra Kozaka wybranych pomysłów w dziale Opinie. Zachęcamy również do przeczytania wywiadu z Dagmarą Malinowską, dyrektorem serwisu Walutomat.pl.

Na koniec przeglądu proponujemy coś dla lubiących zimę i smartfony – rękawice, którymi możemy sterować swoim telefonem nie dotykając go. Z kolei dla fanów Danny’ego Trejo mamy propozycję nie do odrzucenia – zapowiedź gry na iPhone’a promującą najnowszy film z Trejo – „Vengeance”.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top