Podsumowanie tygodnia

Opublikowano: 14 grudnia 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Wirtualne dyski, irańska wersja YouTube i odnowione muzo i ipla. Co jeszcze mogło zaciekawić w mijającym tygodniu? Zapraszamy na przegląd najważniejszych informacji.

Podsumowanie tygodnia 1W tym tygodniu przyjrzeliśmy się wirtualnym dyskom, które mogą być opodatkowane w Austrii. Zbliżoną tematycznie informacją był zakup przez Dropboxa platformy Audiogalaxy. Wśród innych informacji ze świata odnotowaliśmy kolejny etap izolacji irańskiego internetu oraz ustanowienie nowego rekordu sprzedaży na rynku domen.

Najciekawszą informacją z polskiego rynku jest z pewnością próba zdobycia przez Cyfrowy Polsat rynku wideo i muzyki online przy pomocy odnowionych platform ipla i muzo. Z obszaru biznesu odnotować warto rozpoczęcie naboru do InQbator Seed oraz stworzenie przez TotalMoney.pl systemu partnerskiego.

Zwyczajowo na koniec przeglądu proponujemy nieco lżejsze tematy. Możemy powrócić na chwilę do lat 90. XX wieku za sprawą ogromnej kolekcji gier na Super Nintendo Entertainment System. Dla wszystkich kochających robić zdjęcia i „ćwierkać” proponujemy nową usługę serwisu Twitter.

Robert ZarychtaPodsumowanie tygodnia

Podziel się!

O autorze

robert