Podsumowanie tygodnia

Jak co tydzień zapraszamy do przyjrzenia się wiodącym tematom, które miały swoje odbicie w naszych artykułach z tego tygodnia.

Podsumowanie tygodnia 1W tym tygodniu w e-biznes.pl przewodziła tematyka związana z firmą Apple. Był to tydzień premiery starego-nowego iPada oraz dwie powiązane ze sobą sprawy sklepów internetowych Apple: 25 mld pobrań z AppStore i szykujący się prawdopodobnie proces związany ze zmową cenową przy sprzedaży e-booków.

Jest i sporo o Google. Informowaliśmy jakiś czas temu o konkursie dotyczącym złamania zabezpieczeń w przeglądarce Chrome. Od tego tygodnia Chrome nie jest już przeglądarką niepokojaną. Proponujemy również tekst o nowym pomyśle na połączenie Android Market, Google Music i eBookstore.

Tydzień w naszym serwisie to też startupy. Przedstawiliśmy dwie propozycje: TuPytaj.pl i Notesale.pl. Na rynku związanym z Androidem też pojawiała się ciekawa nowość: aplikacja do śledzenia notowań na GPW autorstwa Michała Puchały.

Przyjrzeliśmy się również rynkowi gier, na którym doszło do ujawnienia ile pieniędzy wypłacił Facebook twórcom gier. Drugim akcentem związanym z grami jest planowane przez firmę Valve stworzenie nowej konsoli do gier.

Świat wielkich liczb to nie tylko AppStore i Facebook. Warte odnotowania jest przekroczenie kolejnej bariery przez „Królową Twittera”, czyli Lady Gagę, która przyciągnęła na swój profil 20 mln obserwatorów.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry