Podsumowanie tygodnia

Jaki był mijający tydzień na e-biznes.pl, a tym samym w polskim i światowym internecie? Zapraszamy do podsumowania tygodnia.

Podsumowanie tygodnia 1Zynga pojawia się na naszych łamach coraz częsciej. Ostatni tydzień znów przyniósł kilka ważnych informacji na temat tej firmy. Główne wydarzenie to przejęcie firmy twórców popularnej w ostatnim czasie gry Draw Something. Pokazaliśmy również, za sprawą gościnnie występującego u nas AZnews.pl, jaką domenową wpadkę zaliczyły osoby odpowiedzialne za projekt Draw Something.

Poczynaniom internautów można się przyjrzeć w dwóch artykułach. Opublikowaliśmy ważne dla polskiego rynku internetowego wyniki Megapanel za styczeń. Z kolei dla ciekawych jak wyglądają wyniki wyszukiwania dla słów kluczowych przedstawiliśmy informację o pojawianiu się Wikipedii w wyszukiwarce Google.

Producenci sprzętu również zawitali na e-biznes.pl. Rynek gier reprezentuje Microsoft ze swoim Xboxem, którego nowa wersja nie pojawi się zbyt prędko. Odnotowaliśmy także wielki sukces sprzedaży nowej wersji iPada oraz „autointegrację” rynku w obrębie firmy HP.

Jak zwykle na deser proponujemy nieco lżejsze tematy. Jeśli ciekawi Was przyroda to nic innego jak wybrać się w podróż po lasach tropikalnych Amazonii za sprawą Google. Gdybyście chcieli zabrać ze sobą książkę to proponujemy coś z kolekcji Dukaja, który wydał swoje książki w Virtualo.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry