Podsumowanie tygodnia

Z początkiem weekendu zapraszamy na cykliczny już przegląd najważniejszych wydarzeń z mijającego tygodnia. Czym żył internet? O czym warto wiedzieć?

Podsumowanie tygodnia 1Jeśli chodzi o sprawy biznesu w sieci to z pewnością możemy zaproponować wywiad z Tomaszem Bobrowskim, rzecznikiem Blue Media, który stara się odpowiedzieć na pytania nurtujące wszystkich chcących wziąć pożyczkę społecznościową poprzez serwis Kokos.pl. Biznesowym dodatkiem może też być informacja o rozwojowych planach słowackiego Piano Media.

Przyglądając się życiu w sieci warto zwrócić uwagę na teksty traktujące o różnych obliczach udostępnianych przez internautów treści. Brazylijskie władze próbują ukrucić powiadamianie o ruchu drogowym poprzez Twittera, z kolei japoński rząd próbuje w specyficzny sposób przyciągnąć blogerów do napisania czegoś pozytywnego o Japonii. Dla osób wychowujących nastoletnie dzieci proponujemy zaś konfrontację ojca z córką za pomocą serwisu YouTube.

Wielcy świata internetu też w tym tygodniu zaistnieli. Facebook próbuje wykluczyć bład w systemie zarządzania treścią, natomiast Google chce pod własnym szyldem wprowadzić domowy system rozrywki oraz udostępnia przeglądarkę Chrome dla systemu Android.

Na koniec zaś coś dla zakochanych, którzy nie wiedzą jaki prezent dać swojej drugiej połówce na Walentynki. My podpowiadamy, każdy znajdzie coś odpowiedniego;).

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry