Poisitivo.pl – nowe wdrożenie Janmedia

Agencja Janmedia wdrożyła sklep internetowy Positivo.pl. Sklep w swej ofercie zawiera atrakcyjny wybór sprzętu elektronicznego. Janmedia odpowiadała za technologiczną część projektu.

Poza typowymi funkcjami sklepowymi Positivo.pl to także rozbudowany program lojalnościowy oraz mechanizmy ułatwiające zakupy. Już teraz klienci nagradzani są za polecanie sklepu a każde zamówienie wiąże się z dodatkowymi punktami gromadzonymi na koncie kupującego. System poleca najciekawsze dla danego klienta produkty oraz oferuje atrakcyjne rabaty.

Sklep został oparty na platformie Rainforest. Wykorzystano moduły Rainforest CMS oraz Rainforest eCommerce.

'Jako koordynator projektu wiem, że sukces nie byłby możliwy bez wykorzystania wiedzy i nowoczesnych narzędzi z zakresu zarządzania projektem oraz komunikacji z klientem. Nie bez znaczenia jest także pewność, co do proponowanych rozwiązań technologicznych, jaką daje mi platforma Rainforest oraz pracownicy z działu Software Development naszej firmy. Positivo.pl to także fragment ich życia.’- mówi Filip Wośko, architekt platformy Rainforest oraz Dyrektor Generalny Janmedia Interactive

http://www.positivo.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top