Polak w YouTube Symphony Orchestra

Opublikowano: 14 kwietnia 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , , ,

Jutro w Carnegie Hall w Nowym Jorku odbędzie się, zorganizowany przez YouTube, koncert symfoniczny, w którym weźmie udział Paweł Czarny z Mielca, grający na altówce. Koncert będzie prowadzony przez dyrygenta Michaela Tilsona Thomasa.

Jak można było się dostać do orkiestry? Wystarczyło zgłosić filmik do YouTube z prezentacją utworu, którego twórcą był Tan Dun, znany ze stworzenia ścieżki dźwiękowej do filmów “Hero” oraz “Przyczajony tygrys, ukryty smok”. W wyniku selekcji, wykonanej przez osoby związane z muzyką poważną, wybrano 200 propozycji, na które mogli oddawać głosy internauci.

W wypowiedzi dla Dziennika Paweł Czarny nie ukrywa, że zdecydował się na występ w ostatniej chwili. Zasiądzie w składze 90-osobowej orkiestry pod batutą Michaela Tilsona Thomasa.

Występ odbędzie się 15 kwietnia, natomiast relacja pojawi się 16 kwietnia na specjalnie stworzonej stronie, dotyczącej projektu YouTube Symphony Orchestra: http://www.youtube.com/symphonypol?gl=PL&hl=pl

http://www.dziennik.pl/nauka/hitech/article360091/Juz_jutro_Polak_zagra_w_orkiestrze_YouTube.html

Sylwester KozakPolak w YouTube Symphony Orchestra

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.