PolCard będzie autoryzował w INTERIA.PL

12 grudnia 2001 INTERIA.PL S.A. zawarła umowę z PolCard S.A. na obsługę i rozliczanie transakcji opłacanych kartami płatniczymi w sieci Internet. Umowa umożliwi bezpieczne płacenie kartami VISA, EUROCARD, MASTERCARD, DINERS CLUB, JCB, POLCARD i PBK STYL za zakupy dokonane w INTERIA.PL.

Świadczona przez PolCard usługa, zwana Internet Order Online, umożliwia dokonywanie w czasie rzeczywistym zapłaty z wykorzystaniem kart wypukłych. Podczas dokonywania zakupów za pośrednictwem sieci Internet, dokonanie płatności kartą płatniczą odbywa się z pominięciem witryny sprzedawcy. Szyfrowane połączenie komputera nabywcy, mające na celu autoryzację karty, zestawiane jest bezpośrednio z serwerem PolCardu a do serwera sklepu przekazywana jest w ciągu kilku sekund zwrotna odpowiedź autoryzacyjna.

Takie rozwiązanie zapewnia, że poufne dane posiadacza karty nie są ujawniane w punkcie handlowo-usługowym, ani nie są przechowywane na serwerach sprzedawcy.

Model bezpieczeństwa transakcji internetowych przyjęty przez PolCard został oparty na protokole SSL, w który wyposażona jest standardowo większość przeglądarek internetowych, z możliwością wykorzystania pełnego 128-bitowego szyfrowania danych. W celu podniesienia bezpieczeństwa transakcji internetowych, wprowadzonych jest kilka poziomów weryfikacji transakcji. Dodatkowo, począwszy od 1 kwietnia br., płatności internetowe regulowane poprzez centrum autoryzacyjne PolCard, zabezpieczone są koniecznością podania kodu CVV2/CVC2.

http://www.interia.pl
http://www.polcard.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top