Polidea – sukces czasach kryzysu

Czy nowo powstała firma jest w stanie odnieść sukces w czasie kryzysu? Tak, jeśli tylko jej założyciele mają odwagę zaryzykować, by spełnić swoje marzenia i wiedzą gdzie szukać wsparcia. Powstała 8 miesięcy temu firma dziś zatrudnia 30 osób, prowadzi biura Warszawie i Berlinie, otwiera kolejne w San Jose w Dolinie Krzemowej i co najważniejsze zamknęła rok z zyskiem. Ten sukces jest wynikiem połączenia odważnej wizji i doświadczenia oraz kapitału, jakie oferują Aniołowie Biznesu.

Polidea, bo o niej mowa, świadczy pełen zakres usług związanych z aplikacjami mobilnymi. Od analizy wymagań, poprzez projektowanie aplikacji i serwisów IT na analizie użyteczności kończąc. Jej główna zaletą jest umiejętność projektowania rozwiązań dla wszystkich platform mobilnych. Pracuje dla największych światowych potentatów rynku oraz opracowuje autorskie rozwiązania, między innymi wykorzystujące technologię rzeczywistości rozszerzonej. Wśród polskich klientów Polidei znajdują się między innymi: Gazeta.pl, Onet.pl, MC Donalds, Agencja DDB i SkyCash.

Tajemnica sukcesu tkwi w zespole. Jakuba Lipińskiego – założyciela i pomysłodawcę firmy wspierają Tomasz Grzybowski i Krzysztof Gawrysiak – Aniołowie Biznesu z Lewiatan Business Angels. To oni uwierzyli w wizję firmy, dostrzegli dla niej miejsce na rynku. Wnieśli do firmy nie tylko kapitał, ale przede wszystkim swój czas, międzynarodowe kontakty, biznesowy know-how. Dzięki temu połączeniu firma błyskawicznie zdobyła międzynarodowe kontrakty, zaistniała na europejskim rynku.

www.polidea.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry