Polki mają własną wesję serwisu Clinique

Na całym świecie konsumentki mają możliwość nawiązania dialogu z  ulubioną marką.  Clinique on-line mówi już w 25 językach i dociera do milionów kobiet. Internet staje się osią komunikacji marketingowej większości brandów, a określenie w dużej mierze definiujące core grupy celowej brzmi: „aktywny internauta/ka”

Konsumenci chcą wiedzieć więcej, chcą rozwiewać swoje wątpliwości, zgłaszać uwagi i pomysły – dlaczego? Przede wszystkim dlatego, żeby mieć pewność , że pieniądze zainwestowane w produkt, nie okażą się zmarnowane, a po wtóre dlatego, że są zbyt inteligentni na to, by zwiodły ich pozory.  Obietnice marek weryfikuje Internet. Jeśli tutaj czegoś nie ma – po prostu nie istnieje, jeśli natomiast marka w odpowiedni sposób wykorzystała potencjał interaktywnej przestrzeni – sukces sprzedażowy ma zagwarantowany.
clinique
Clinique zleciło implementację polskiej wersji  serwisu agencji Digital One, która specjalizuje się w budowaniu interaktywnego wizerunku marek. Jak każda z pozostałych wersji, www.clinique.com.pl  dyskretnie dostosowuje się do specyfiki danego kraju. Z drugiej zaś strony spełnia założenia postawione przez koordynującą lokalne wdrożenia centralą w Nowym Jorku, z którą Digital One prowadziło intensywną współpracę w trakcie realizacji projektu.

Launch polskiej wersji serwisu produktowego Clinique to początek współpracy Estee Lauder z agencją Digital One. Agencja wygrała bowiem przetarg na obsługę całościową portfolia marek Estee Lauder w Internecie.

www.clinique.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry