Rusza Polsat Box Go – nowy serwis streamingowy i VOD

Już dziś, 1 września, startuje dostępny dla wszystkich serwis VOD i streamingowy Polsat Box Go. Dostępne dwa nowe pakiety bez reklam: Polsat Box Go Sport i Polsat Box Go Premium.

Polsat Box Go to serwis dla każdego i dostępny wszędzie, gdzie jest internet. To, co jest ważne – serwis i aplikacja są dostępne dla każdego. Oznacza to, że nie trzeba być abonentem Polsat Box – mówi Maciej Stec, wiceprezes zarządu ds. strategii Cyfrowego Polsatu i Polkomtela, operatora sieci Plus, Grupa Polsat Plus.

Pakiet Polsat Box Go Sport to nasza perełka – pierwszy raz cały nasz sport jest w jednym pakiecie. W pakiecie Sport zobaczysz Ligę Mistrzów UEFA i kanały Polsat Sport Premium, PKO BP Ekstraklasę i kanały CANAL+ SPORT3 i 4, ligę hiszpańską, włoską i francuską, Formułę 1 i inne dyscypliny w kanałach Eleven Sports, rodzinie kanałów Polsat Sport oraz Eurosport 1 i 2 – cały sport w jednym miejscu. Polsat Box Go Premium to świetny pakiet VOD z filmami, premierowymi serialami premium, programami typu show, informacjami i publicystyką oraz 100 atrakcyjnymi kanałami TV. W Polsat Box Go można wybrać, co, gdzie i kiedy się chce i oglądać to na wybranym urządzeniu – dodaje.

Dostępny jest również pakiet Polsat Box Go HBO oraz pakiety dla widzów za granicą – Polonia i Fortuna 1 Liga.

Polsat Box Go

Oferta Polsat Box Go

Polsat Box Go to między innymi:

  • seriale premium dostępne premierowo i na wyłączność w Polsat Box Go, m.in.: „Układ”, czyli druga część „Rysy” z Julią Kijowską w roli głównej, „Osaczony” z Leszkiem Lichotą, „Cień” z Krystianem Wieczorkiem czy „Mecenas Porada” z Aleksandrą Domańską, kolejne premiery już w przygotowaniu,
  • kinowe hity, także w jakości 4K, np. „Ślicznotki” z Jennifer Lopez, „Bodyguard zawodowiec” z Ryanem Reynoldsem i Samuelem L. Jacksonem, „Paddington 2”, animacja „Jaskiniowiec” czy „Baranek Shaun Film. Farmageddon”,
  • pełne sezony seriali i programów o różnorodnej tematyce (m.in. rozrywkowych, dokumentalnych, publicystycznych),
  • produkcje stacji Telewizji Polsat przed premierą w telewizji, m.in. premierowe odcinki popularnych seriali, jak np. „Przyjaciółki”, „Pierwsza Miłość”, „Komisarz Mama” i inne,
  • show rozrywkowe: najnowszy sezon „Love Island”, nowość TV Polsat „Family Food Fight”, „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, „Ninja Warrior” i wiele innych,
  • oferta 100 kanałów TV, w tym: Polsat, Polsat News, TV 4, AXN, CBeebies, Comedy Central, Discovery, Disney Channel, FilmBox, FOX, History, National Geographic czy Paramount Channel.

Jak korzystać z Polsat Box Go?

Polsat Box Go będzie dostępny pod adresem polsatboxgo.pl oraz w aplikacji na urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS) i telewizorach Smart TV, Android TV, Apple TV oraz na dekoderach.

Abonenci platformy Polsat Box (czyli wcześniej Cyfrowego Polsatu) w ramach posiadanych pakietów telewizyjnych będą mieli dostęp do swoich ofert w katalogach w Polsat Box Go bez dodatkowych opłat. 

Dotychczasowi posiadacze płatnych pakietów w Ipli i CP Go będą mieli je nadal dostępne w ramach Polsat Box Go. Dane do logowania z zastąpionych serwisów (Ipli i CP Go) – zarówno login, jak i hasło – pozostaną bez zmian. Użytkownicy Ipli powinni pobrać nową aplikację Polsat Box Go, a Cyfrowy Polsat GO (CP GO) zaktualizuje się automatycznie do wersji Polsat Box Go.

Użytkownicy płatnych pakietów w Ipla nadal bez przeszkód będą mogli korzystać z ulubionych treści w ramach Polsat Box Go. Pakiety cykliczne zakupione przed 1.09.2021 r. zachowają ważność zgodnie z zawartą umową i objęte nimi treści będą nadal dostępne po zalogowaniu w Polsat Box Go (pakiety Ipla Premium, Ipla Filmy i Seriale, Ipla Dzieci, Ipla Tv, Ipla HBO, Ipla News i Rozrywka, Ipla Sport, Ipla Eleven Sports, Ipla Polsat Sport Premium, Ipla Polonia). Pakiety jednorazowe, 30-dniowe zakupione w serwisie przed 1.09.2021 r. będzie można wykorzystać zgodnie z okresem ich ważności także w Polsat Box Go. 

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top