Polska niezwykła w www.pf.pl

Co w trawie piszczy? Gdzie strumyk płynie z wolna? Co warto zwiedzić? Odpowiedź na wszystkie pytania związane z atrakcjami turystycznymi w Polsce można znaleźć na mapie www.pf.pl. Niezwykła mapa zawiera informacje o 15 000 atrakcjach turystycznych w kraju.

Wakacje – czas wypoczynku, zwiedzania, wyjazdów, ale także poznawania nowych, atrakcyjnych miejsc. Z pewnością nie brakuje ich w Polsce, dlatego zanim zaplanujemy wyjazd, warto sprawdzić, co warto zobaczyć w okolicy. Dzięki współpracy Internetowej Panoramy Firm i portalu turystycznego Polska Niezwykła – powstała mapa niezwykłych miejsc. Łupcie w Guciowie, Bieszczadzkie morze, Inkaska tajemnica w Nidzicy, Ślady cór Renu w Łebie, Duch Wikingów na wyspie Wolin, Krzywy Las w Nowym Czarnowie, Okno z Portugali w Obrzycku – to tylko niektóre z atrakcji, które można a nawet trzeba zobaczyć w Polsce.

Po kliknięciu na ikonę, nawiązującą wizualnie do międzynarodowego znaku Informacji Turystycznych, otrzymujemy krótki opis atrakcji, wraz ze zdjęciem bądź powiększoną mapą. Jeśli chcemy dowiedzieć się więcej, możemy kliknąć w link prowadzący bezpośrednio do portalu turystycznego www.polskaniezwykla.pl. W ramach serwisu można również skorzystać z oferty sklepu Online i kupić przewodnik po wybranej okolicy, wraz z mapą samochodową i podręcznymi informacjami niezbędnymi dla każdego turysty.

– Liczba wyświetlanych atrakcji turystycznych na mapie zwiększa się wraz z jej zbliżeniem. Na poziomie ulicy zobaczymy wszystkie miejsca godne polecenia i odwiedzenia. Baza atrakcji turystycznych, zabytki, przyroda, niezwykłe historie, imprezy w plenerze, zdjęcia, będzie aktualizowana co dwa miesiące – mówi Katarzyna Kurdyś, Kierownik Projektu w Eniro Polska. – Nowa funkcjonalność na mapie www.pf.pl sprawia, że nie tylko planowanie wyjazdów, wycieczek, noclegów, ale także późniejsze poruszanie się po Polsce samochodem, rowerem lub pieszo, staje się prostsze i przyjemniejsze – dodaje Katarzyna Kurdyś.

www.pf.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry