Polska premiera iPhone3G

Polska Telefonia Cyfrowa ogłosiła, że od 22 sierpnia br. sieć Era rozpocznie sprzedaż iPhone’a 3G.
iPhone 3G łączy w sobie nowatorskie rozwiązania znane z wcześniejszego modelu z obsługą technologii 3G. Dzięki temu jest dwa razy szybszy od iPhone’a pierwszej generacji. Telefon posiada wbudowany moduł GPS oraz oprogramowanie iPhone 2.0, które wspiera Microsoft Exchange ActiveSync. Dodatkowo umożliwia on korzystanie z setek aplikacji zewnętrznych stworzonych przy pomocy pakietu SDK (Sofware Development Kit) dedykowanego dla iPhone’a.

Polska premiera iPhone3G 1
fot.Apple

“Dumni jesteśmy z tego, że i tym razem PTC jest w czołówce, wprowadzając kolejny innowacyjny produkt dla naszych klientów. W najbliższych dniach ogłosimy specjalną propozycję dla tych klientów, którzy chcieliby jako pierwsi skorzystać z możliwości oferowanych przez iPhone’a oraz dedykowanej oferty sieci Era.” – powiedział Klaus Hartmann, Prezes PTC.

Polska premiera iPhone3G 2
fot.Apple

Na stronie www.era.pl klienci znajdą szczegółowe informacje na temat sposobu rejestrowania się w procesie przedsprzedaży iPhone’a 3G.

Jak już pisaliśmy, nowe multimedialne urządzenie firmy Apple 22 sierpnia wprowadzi do swojej oferty również sieć Orange. Więcej…

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry