Polski Huffington Post – Tomasz Lis rusza z nowym projektem

Ta informacja była dotąd trzymana w głębokiej tajemnicy.  Nadchodzi czas by ją ujawnić. Tomasz Lis od miesięcy pracuje nad uruchomieniem nowego opiniotwórczego serwisu internetowego. Jego start zaplanował na początek 2012 roku. Szczegóły dotyczące projektu zostaną przedstawione w czasie Forum IAB, którego Tomasz Lis będzie gościem.

 

 

 

– Nazywam ten projekt “polskim Huffington Post” – mówi jeden z najlepszych polskich dziennikarzy. Ujawnia, że w przedsięwzięcie jest zaangażowanych kilkanaście osób, a jego budżet jest wielomilionowy – W mediach elektronicznych od lat nie wystartowało nic tak dużego – dodaje Tomasz Lis.

Zdobywca dziewięciu Wiktorów i trzech tytułów Dziennikarza Roku zapowiada, że chce tym projektem obalić obowiązujące dziś reguły podawania informacji. Nie tylko w portalach, ale w ogóle w mediach informacyjnych.

Tomasz Lis przekaże więcej informacji 8 listopada o 11.10, kiedy wystąpi na Forum IAB Polska w hali MT na Marsa 56c w Warszawie.

– Forum IAB od samego początku istnienia jest świadkiem najważniejszych wydarzeń w polskiej branży internetowej. Najciekawsze i najbardziej niezwykłe projekty w branży zawsze są zapowiadane w czasie największych konferencji. Decyzja Tomasza Lisa dobitnie pokazuje, że Forum IAB jest jednym z najważniejszych wydarzeń w polskiej branży – powiedział Jarosław Sobolewski dyrektor generalny IAB Polska, które jest organizatorem Forum IAB.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry