Polski serwis w Startup Alley na londyńskim TechCrunch Disrupt

Opublikowano: 21 października 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

W Londynie trwa właśnie europejska edycja prestiżowej konferencji dla startupów – TechCrunch Disrupt. Wśród młodych projektów internetowych znalazł się polski akcent. LepszaOferta.pl, występująca pod globalną marką HITbills.com, prezentuje się potencjalnym inwestorom i mentorom.

lepszaoferta

LepszaOferta.pl to serwis, który oprócz standardowej porównywarki udostępnia program cashback dla rachunków domowych. Jego udziałowcem jest fundusz Internet Ventures FIZ z Grupy MCI Management. W inwestycji bierze udział również Krajowy Fundusz Kapitałowy (KFK). W pierwszej rundzie serwis ma otrzymać 6,5 miliona złotych. Przez najbliższe 2 dni będzie można go zobaczyć w Startup Alley, podczas TechCrunch Disrupt, gdzie będzie prezentował się potencjalnym inwestorom z zagranicy.

Serwis skupia się przede wszystkim na optymalizacji wydatków gospodarstw domowych i firm. Pozwala obniżyć koszty rachunków za energię elektryczną, gaz, telefon, internet, TV kablową, ale również wyszukuje najlepsze na rynku oferty kredytów, lokat czy ubezpieczeń.

Sylwester KozakPolski serwis w Startup Alley na londyńskim TechCrunch Disrupt

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.