Polskie aplikacje mobilne docenione

Opublikowano: 14 kwietnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Logotec Engineering Group, producent Logotec Mobile@Connector, aplikacji, która zwyciężyła w konkursie Mobile Solutions Challenge 2003 organizowanym przez Microsoft zyskując miano najlepszego narzędzia programistycznego dla aplikacji mobilnych na świecie, zaprezentował swoje rozwiązania mobilne podczas Wireless Mobility Tour w Niemczech.

8 kwietnia w Monachium i 10 kwietnia we Frankfurcie na wspólnym stoisku z iAnywhere – światowym liderem w projektowaniu mobilnych baz danych, reprezentowany przez prezesa Jerzego Dryndosa Logotec Engineering Group zaprezentował możliwości autorskich rozwiązań mobilnych.

Najważniejszym punktem prezentacji był Logotec Mobile@Connector, który zwyciężył w konkursie na najlepszą aplikację mobilną Mobile Solutions Challenge 2003 w kategorii „narzędzia programistyczne”.

Zdobył również tytuł NET Application of the Year 2002 Award Finalist.
Jako jedyna polska aplikacja mobilna rozwiązanie to pomyślnie przeszło testy m.in. takich organizacji jak Compaq Wireless Competence Center (Rzym), Intel Wireless Competence Center (Sztokholm), Siemens PSE (Graz/Wiedeń) oraz Veritest.

– Uczestnictwo w Wireless Mobility Tour to kolejny etap promocji polskiego produktu jakim jest Logotec Mobile@Connector na rynku światowym. Dzięki tego typu działaniom naszym rozwiązaniem zainteresowane są największe firmy branży IT oferujące rozwiązania mobilne – powiedział Henryk Klimek, dyrektor marketingu Logotec Engineering Group.

http://www.logotec.com.pl

Sylwester KozakPolskie aplikacje mobilne docenione

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.