Polskie miasta na wirtualnych sztabkach (inf. pras.)

Opublikowano: 17 maja 2012. Kategoria: Wpisy Promowane. Tagi: , ,

E-numizmatyka.pl, największy w Polsce sklep numizmatyczny i jednocześnie portal tematyczny, ogłosił konkurs na wirtualną sztabkę z najciekawszą panoramą miejską.

Polskie miasta na wirtualnych sztabkach (inf. pras.) 1

Wykorzystując potencjał mediów społecznościowych, sklep postanowił zgromadzić i zaangażować numizmatycznych pasjonatów na swoim profilu na Facebooku. W tym celu wykorzystano jedno z najpopularniejszych narzędzi – aplikację konkursową. Aplikacja zatytułowana „Panoramy polskich miast” umożliwia wybijanie wirtualnych sztabek z wizerunkiem wybranego miasta.

Idea naszego konkursu opiera się na przywiązaniu do swojego regionu i jednocześnie zachęca fanów profilu do dzielenia się najładniejszymi zakątkami swojego miasta – wyjaśnia Agata Rabaszyn z PoProstu.Net, agencji mediów społecznościowych realizującej ten konkurs.

Wystarczy jedynie załadować zdjęcie z panoramą swojego ulubionego miasta i następnie pojawi się ona w formie srebrnej sztabki. Galerię wybitych wirtualnych sztabek fani profilu mogą nie tylko podziwiać, ale także oddawać głosy na najciekawsze egzemplarze. Wszystkie załadowane zdjęcia biorą bowiem udział w konkursie, a wśród sztabek, które uzyskają największą ilość głosów, jury wybierze trzy najciekawsze. Ich autorzy otrzymają wartościowe nagrody.

Dzięki funkcji „zaproś znajomych” w prosty i szybki sposób można poinformować znajomych o udziale w konkursie i zachęcać ich do głosowania na swoją sztabkę. – Taki zabieg poprawia widoczność akcji na przestrzeni środowisk społecznościowych i zwiększa ruch na profilu – dodaje Agata Rabaszyn. Do konkursu można przyłączyć się pod linkiem: https://www.facebook.com/numizmatycznapasja/app_134839973316608

Za przygotowanie aplikacji i przeprowadzenie akcji odpowiedzialna jest PoProstu.Net – agencja mediów społecznościowych, www.poprostu.net

płatna informacja prasowa

Sylwester KozakPolskie miasta na wirtualnych sztabkach (inf. pras.)

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.