Pomorski-Biznes.pl nawiązuje współpracę z Agorą

Opublikowano: 12 lutego 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Od lutego 2009 roku serwisy gospodarcze Gazeta.pl/Trójmiasto, powstają razem z portalem Pomorski-Biznes.pl. Porozumienie otwiera współpracę do przyszłych działań w ramach poszczególnych bloków tematycznych na obu serwisach.

Codzienne artykuły i materiały publikowane przez Gazeta.pl/Trójmiasto, znaleźć można w nowoutworzonej sekcji „Wiadomości Gospodarcze Gazeta.pl” na pomorskim portalu. Natomiast pod adresem http://miasta.gazeta.pl/trojmiasto/ – Gospodarka, znajdziemy publikacje Pomorski-Biznes.pl.

agora-sa-i-pomorski-biznespl_21

Celem współpracy Pomorski-Biznes.pl i portalu Gazeta.pl/trojmiasto (Agora SA) jest zwiększenie efektywności publikowanych informacji, dotarcie do sprofilowanych grup użytkowników oraz zwiększenie zasięgu obu platform mediowych, dzięki wzajemnej kooperacji – mówi Jarosław Waśkiewicz, Dyrektor Generalny Pomorski-Biznes.pl.

Nasza współpraca to przede wszystkim szeroka wymiana informacji pomiędzy portalami. Wzajemna promocja i niespotykana dotychczas na portalu gazeta.pl/trojmiasto ekspozycja treści gospodarczych, pozwoli nam na dotarcie do nowych grup odbiorców – dodaje Piotr Sobierski, redaktor serwisu gazeta.pl/trojmiasto.

Dawid ZarazińskiPomorski-Biznes.pl nawiązuje współpracę z Agorą

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.