Ponad 1 700 sklepów bierze udział w Dniu Darmowej Dostawy

Opublikowano: 29 listopada 2012. Kategoria: Rynek.

W najbliższy poniedziałek, 3. grudnia, ponad 1 700 sklepów weźmie udział w akcji promującej zakupy internetowe. W tym dniu klienci nie będą musieli płacić za dostawę. W ubiegłym roku średni wzrost obrotów w sklepie, który uczestniczył w akcji wyniósł 178 proc.

Ponad 1 700 sklepów bierze udział w Dniu Darmowej Dostawy 1Największą popularnością cieszą się kategorie Odzież, Dom i Ogród, Dla dzieci i Uroda.

Organizatorem akcji jest serwis eKomercyjnie.pl. Akcję wspierają także firmy świadczące usługi dla branży e-commerce – Apaczka, Unizeto Technologies, GetResponse, Ceneo, Nokaut, Afiliant, Shoper, Kuriernet, Rajapack, freshmail, Groupost, Sendit, KodyRabatowe.pl, PayByNet, Brand24, iMall24 / Comarch, eCommerce24.pl.

Szczegóły akcji oraz lista sklepów znajduje się na stronie dziendarmowejdostawy.pl.

Sylwester KozakPonad 1 700 sklepów bierze udział w Dniu Darmowej Dostawy

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.