Ponad 10 000 książek w podaj.net

Coraz większą popularność zdobywa portal internetowy podaj.net, który umożliwia wymienianie się książkami za darmo. W ciągu zaledwie czterech miesięcy działania platformy, internauci dodali do bazy serwisu blisko 11000 tytułów, a 2730 książek zmieniło już właściciela.
Wymianie podlegają tytuły umieszczone w serwisie przez internautów. Do tej pory już blisko 900 osób zdecydowało się na udostępnienie swoich książek. Portal służy m.in. uczniom i studentom, którzy w ten sposób mogą znaleźć podręczniki na kolejny rok szkolny lub akademicki. W bazie podaj.net znajdują się książki do wszystkich typów szkół, choć najwięcej jest podręczników gimnazjalnych oraz licealnych. Internauci chętnie wymieniają się zwłaszcza książkami do nauki języków obcych, które często są o wiele droższe niż podręczniki z innych przedmiotów.

Podaj.net jest ciągle udoskonalany oraz wzbogacany o nowe funkcje. Jedną z wprowadzonych niedawno zasad jest możliwość tworzenia pakietów książek. Zamiast jednego tytułu, można dodać komplet składający się np. z podręcznika i ćwiczeń, co zwiększa szanse na przeprowadzenie transakcji wymiany i zdobycie kolejnych punktów.

„Nowa opcja cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników serwisu. Inną, wprowadzoną niedawno, funkcją z której chętnie korzystają internauci, jest powiadomienie o pojawieniu się w serwisie danej książki lub grupy książek spełniających określone kryteria.” – mówi pomysłodawca podaj.net, Jakub Milewski – „Dodatkowe funkcjonalności to często zasługa użytkowników, którzy na forum dyskutują o sposobach udoskonalenia serwisu. To ogromne źródło inspiracji, ale też świetny sposób na weryfikację naszych kolejnych pomysłów. Dzięki temu portal staje się coraz bardziej przyjazny dla użytkowników, co od początku było naszym celem” – dodaje Jakub Milewski.

Z portalu korzystają m.in. uczniowie i studenci, którzy mogą się w ten sposób wymieniać podręcznikami oraz lekturami szkolnymi.

www.podaj.net

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry