Ponad 10 tys. zł za numer GG

Już ponad 10 tys. złotych wart jest symboliczny numer Gadu-Gadu, który w tym roku został wystawiony na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aukcję odwiedziło już 115 tys. internautów.

Producent komunikatora Gadu-Gadu, firma GG Network S.A., od kilku już lat wystawia na aukcję specjalne niskie numery GG nawiązujące do kolejnych finałów WOŚP organizowanych przez Jurka Owsiaka. W tym roku spośród licznych przedmiotów wystawionych przez GG Network na aukcję z pewnością wyróżnia się specjalny niski numer komunikatora Gadu-Gadu. Obecnie symboliczny numer GG:18 wart jest już ponad 10 tys. złotych.

Do końca licytacji pozostało jeszcze kilka dni, zatem możemy być przekonani, że na tym się nie skończy – Finał WOŚP już w najbliższą niedzielę 10 stycznia. W tym roku pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom z chorobami onkologicznymi.

Jurek Owsiak zachęca do zdobycia numeru GG:18 – http://www.youtube.com/watch?v=4JtGXOJOv-o.

Licytacja numeru GG trwa pod adresem: http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=276674.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry