Ponad 1000 muzyków publikuje na Muzzo.pl

Serwis Muzzo.pl, platforma multimedialna dedykowana artystom i fanom, miesiąc po uruchomieniu odnotował ponad 1000 zarejestrowanych wykonawców i zespołów oraz drugie tyle fanów. Swoje profile założyli w nim także znani i cenieni artyści polskiej sceny muzycznej.
Głównym założeniem serwisu było stworzenie szansy na debiut w sieci i wspieranie początkujących twórców muzyki. Tymczasem cieszy się on coraz większą popularnością i uznaniem wśród profesjonalnych i znanych wykonawców. Swój profil założyli w nim już m.in.: Natalia Kukulska, Kasia Kowalska, Gosia Andrzejewicz, Zakopower, 52 Dębiec, Goya, Bisquit, Queens, Sara May, Marysia Sadowska, Dorota Miśkiewicz. Prócz nich swoją twórczość w serwisie prezentuje całe mnóstwo wschodzących gwiazd polskiej muzyki.

Interia.pl wspiera karierę najlepszych artystów, którzy pojawili się w Muzzo.pl, obejmując ich płyty patronatem portalu. Tak stało się m.in. w przypadku: Zakopower, 52 Dębiec, Margo, Queens czy Patrycji Kempy. Ponadto, informacje na temat poszczególnych wykonawców pojawiają się w serwisie muzyka.interia.pl, co stanowi dla nich dodatkową formę promocji.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry