Ponad 200 tytułów w Kinie Internetowym Cinemana

Kino Internetowe Cinemana zmieniło swój wizerunek i sposób prezentowania oferty. Każdy użytkownik Internetu, który wejdzie na www.cineman.pl będzie mógł wybierać z pośród ponad 200 pozycji filmowych, dostępnych na portalu. Już dziś można obejrzeć takie hity, jak: Babel, P.S. Kocham Cię, Artur i Minimki, Michael Clayton, Step Up – taniec zmysłów, Miłość w czasach zarazy, Miss Potter, Job, czyli ostatnia czerwona komórka, Czerwony Kapturek – prawdziwa historia, Most do Terabithii, Angielska Robota czy D-War: Wojna Smoków. Oferta Kina będzie aktualizowana co tydzień o nowe tytuły.

Nowy portal poza rozszerzeniem oferty filmowej prezentuje także nowe sekcje, adresowane do różnych grup odbiorców. Cinemart to oferta dedykowana wielbicielom kina artystycznego.  Cineman nie zapomina także o nieco młodszej widowni, którą zaprasza do sekcji Dzieciaki.

Wszystkie filmy można oglądać w streamingu, niemniej już w najbliższej przyszłości Cineman zapowiada poszerzenie dostępu o download i jako pierwszy w Polsce zaoferuje filmy w Internecie z możliwością legalnego wypalania ich na DVD. To nie koniec nowości – w planach jest również oddanie do dyspozycji użytkowników dostępu do filmowego sklepu internetowego.

„Cineman do końca tego roku udostępni na swoim portalu ponad 400 tytułów. Tym samym stanie się największą bazą filmową kina internetowego w Polsce. Poza tym portal posiada dość unikatową rzecz, jaką jest MÓJ CINEMAN – dzięki nowej sekcji każdy zarejestrowany użytkownik na dostęp do swoich ulubionych filmów, premier filmowych, zakupów i aktualności. Dodatkowo we własnym profilu kinoman może dodawać własne recenzje i komentarze do filmów” – powiedziała Ewa Lipińska, w-ce prezes Cinemana.

Wszystkie filmy są zabezpieczone zgodnie ze światowymi standardami systemem licencji cyfrowych Digital Rights Management firmy Microsoft i przeznaczone do odtwarzania w programie Windows Media Player. Wkrótce planowane jest jednak udostępnianie oferty w technologii PlayReady umożliwiającej swobodne korzystanie z oferty przez wszystkich użytkowników, niezależnie od posiadanych komponentów technologicznych. Oferta dostępna jest dla internautów posiadających łącze już od 512 KB/s, których obecnie w Polsce jest prawie 4 miliony. Jakość DVD oraz wielokanałowy dźwięk przestrzenny jest osiągalny przy łączu nieco powyżej 2 MB/s.

Wszystkie filmy na portalu www.cineman.pl są dostępne odpłatnie, już od 5,00 zł za film. Aby maksymalnie uprościć ich zakup Cineman proponuje różnorodne środki płatności, tj. SMS, e-przelew, kartę, mPay.

Komfort korzystania z portalu Kina zapewniony jest poprzez łatwy dostęp do oferty i wysoką jakość prezentowanych materiałów filmowych. Aby otrzymać dostęp do filmu wystarczy zalogować się na www.cineman.pl, wybrać film i sposób udostępnienia oraz dokonać zapłaty.

www.cineman.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top