Ponad 430 tys. zysku K2 Internet

Opublikowano: 18 listopada 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

W trzech kwartałach br. K2 wypracowała wynik finansowy EBITDA równy 438,345 złotych. Oznacza to wzrost w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku o ponad 50% i stanowi najlepszy wynik w całej historii spółki.

Również zanotowane przychody w wysokości 3,841,320 złotych są wyższe o ponad 5% w stosunku do wyników osiągniętych po trzech kwartałach 2003 roku. Planowany wzrost przychodów po 9 miesiącach o 10% nie został zrealizowany z powodu przesunięcia fakturowania części zakończonych projektów na ostatni kwartał 2004 roku.

Zarząd K2 podtrzymuje prognozę całorocznego wzrostu przychodów o 10-15%, do poziomu 6,400,000 złotych.

Ponoszone w ostatnich miesiącach znaczne inwestycje w infrastrukturę i oprogramowanie pozwoliły na rozwinięcie technologicznej oferty K2. Nowa usługa hostingowa – K2 Managed Hosting, obejmuje najwyższej jakości pasmo, dzierżawę infrastruktury, udostępnianie oprogramowania w modelu ASP (Application Service Providing) oraz zapewnienie gwarancji niezawodności aplikacji i serwisów internetowych.

Rozbudowana infrastruktura technologiczna stanie się już w najbliższych miesiącach podstawą do wprowadzania do oferty K2 kolejnych nowych usług. Aktualnie zacieśniana jest współpraca z partnerami technologicznymi (RedDot Solutions, ATM S.A., IBM) oraz trwają prace wewnętrzne nad nowymi rozwiązaniami.

http://www.k2.pl

Sylwester KozakPonad 430 tys. zysku K2 Internet

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.