Ponownie ruszyła Strefa w mp3.wp.pl

Ruszyło ponownie dodawanie plików mp3 do Strefy Wirtualnej Polski. W związku z ogromną ilością zgłoszeń, uruchomiono nową usługę, która pozwoli użytkownikom stać się częścią Strefy w 24 godziny.

Express24 jest usługą płatną, zapewniającą błyskawiczne zaistnienie pliku muzycznego na łamach WP. By utwór artysty istniejącego w Strefie (z aktywnym kontem) pojawił się w niej w ciągu 24 godzin wystarczy, że wyśle on sms-a pod wskazany na stronach Strefy numer telefonu. Koszt tej operacji to 6,10 pln (brutto). W przypadku nowego wykonawcy, zamierzającego dopiero uaktywnić swój profil w serwisie, kwota akceptacji pierwszego utworu (aktywującego konto) nieco wzrasta i wynosi 10,98 pln (brutto), zaś każdego kolejnego 6,10 pln (brutto).

“Mamy nadzieję, że ta ekspresowa usługa przypadnie internautom do gustu, również dlatego, że w Express24 nie obowiązuje limit akceptacji maksymalnie 3 empetrójek dziennie. Dzięki niewielkim płatnościom użytkownicy nie będą musieli się niecierpliwić i wyczekiwać w poczekalni, a my zyskamy możliwość zebrania funduszy na dalszy rozwój serwisu. – mówi Paweł “Pavelo” Gajewski z Wirtualnej Polski – Zamierzamy bowiem aktywnie pracować nad modernizacja serwisu i jego uatrakcyjnieniem.” – dodaje.

Koordynatorzy Strefy zastrzegają, iż każdy z nadsyłanych utworów jest weryfikowany. “Przypominamy o konieczności uważnego zapoznania się z regulaminem Strefy – mówi Gajewski – Chcielibyśmy bowiem uniknąć nieprzyjemnych sytuacji związanych z odmową przyjęcia pliku, jeśli będzie niezgodny z naszym regulaminem, a w szczególności, gdy łamie przepisy prawa autorskiego! W takich wypadkach jesteśmy surowi. Uruchamiając Express24 liczymy też na uczciwość i rzeczowe podejście do sprawy naszych użytkowników.”

Strefa Wirtualnej Polski należy do najpopularniejszych w polskim Internecie miejsc, gdzie wszyscy zainteresowani mogą znaleźć swoją ulubioną muzykę i to dostępną za darmo. To także największy na świecie serwis, skąd legalnie można ściągnąć muzykę polskich artystów. W Strefie ponad 14,5 tysiąca artystów prezentuje ponad 42 tysiące plików mp3. Liczba ściągnięć utworów przekroczyła w lipcu 36 milionów.

http://mp3.wp.pl/p/express24/

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry