PoProstu.Net promuje Storino.pl

Opublikowano: 24 lutego 2012. Kategoria: Wpisy Promowane. Tagi: , ,

Agencja mediów społecznościowych PoProstu.Net rozwija współpracę ze Storino.pl – polską aplikacją opartą na technologii Cloud Computing.

Storino.pl, dziecko najnowszych technologii, potrzebuje do promocji swoich usług również nowoczesnych i elastycznych kanałów komunikacji. Dlatego też firma postawiła na media społecznościowe, powierzając zadanie prowadzenia i monitorowania dialogu ze swoimi użytkownikami i fanami agencji mediów społecznościowych PoProstu.Net. Do realizacji powierzonych jej zadań, PoProstu.Net wykorzystuje funkcjonalność Facebook.com oraz Twitter.

PoProstu.Net promuje Storino.pl 1Prowadzona od kilku miesięcy kampania na Facebook`u ukierunkowana jest przede wszystkim na prowadzenie merytorycznego dialogu z fanami i użytkownikami Storino.pl. Dzięki tej interakcji Storino.pl zbiera opinie na temat swojej usługi, które następnie wykorzystuje do wdrażania zmian i innowacji. Użytkownicy profilu są bowiem jako pierwsi informowani o planowanych i realizowanych udoskonaleniach usługi oraz otrzymują możliwość testowania nowych rozwiązań. Wszystkie komentarze są przez moderatorów starannie obserwowane, a opinie fanów uwzględniane podczas poprawiania funkcjonalności aplikacji.

Kolejnym obszarem działań na Facebook’u jest organizacja konkursów oraz akcji promocyjnych, które dają fanom liczne korzyści, z drugiej strony budując lojalność wobec Storino.pl

Dla użytkowników usługi Storino.pl Facebook jest bowiem miejscem, które – dzięki aktywności, umożliwia darmowe powiększenie pojemności konta oraz zdobywanie firmowych gadżetów. Skutecznie łączy zatem zabawę z funkcjonalnością usługi i dodatkowo generuje zainteresowanie aplikacją wśród nowych użytkowników – tłumaczy Marcin Jurczyński z PoProstu.Net.

Profil na Facebook’u zawiera dodatkowo specjalnie dedykowaną aplikację opartą o nowego Open Grapha. Aplikacja w prosty i łatwy sposób umożliwia wszystkim użytkownikom zamówienie darmowej nalepy na swojego laptopa, z której w pierwszym dniu działania skorzystało niemal 500 osób.

Dzięki regularnej komunikacji w mediach społecznościowych, w ciągu pół roku Storino.pl zyskał ponad 1000 fanów. W tym czasie zorganizowano prawie 30 konkursów i rozdano ponad 50GB darmowej pojemności.

płatna informacja prasowa

Sylwester KozakPoProstu.Net promuje Storino.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.